Aydınlıkevler Kombi Servisi

aydinlikevler-kombi-servisiAydınlıkevler kombi servisi, yılların kazandırdığı bilgi ve tecrübe ile Ankara merkezde ve ilçelerinde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uzman çalışan kadromuz sayesinde Ankara ve ilçelerinde en çok tercih edilen kombi servisleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Tüm marka ve kombilerin bakım, servis, montaj, yedek parça ve arıza işlemlerinde müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kombi Arızasını Kendi Başınıza Çözmeye Çalışmayın. İşi Uzmanına Bırakın

Aydınlıkevler kombi arıza, kombiler günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile günden güne gelişmekte ve içerisinde bulunan teknik ve mekanik parçalar değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle kombi kullanım kılavuzunda bulunan arıza kodlarına müdahale etme talimatları dışında kendi başınıza kombiyi tamir etmeye asla çalışmayın. Kombiniz için yapacağınız her yanlış işlem telafi edilemez sonuçlara yol açabilmektedir. Kombinizde oluşan arızalar için önce kullanma kılavuzunu inceleyin hata basit bir işlem gerektiriyorsa zaten talimatlar ile sorun oluşturmadan hızlıca çözebilirsiniz. Eğer arıza sebebini bulamıyorsanız Aydınlıkevler kombi tamiri için 0553 073 54 40 nolu telefonumuzu arayarak bilgi alabilir ve servis talebinde buluna bilirsiniz.

Kombi Bakımı Kombinin Kullanım Ömrünü Uzatır Mı?

Kombi bakımı uzun yıllar cihazınızın çalışması için yapılması gereken en önemli işlemlerin başında yer almaktadır. Bu nedenle kombinize her yıl düzenli bakımı mutlaka yaptırın. Yapılan bakımlar sayesinde kombi hem oluşa bilecek arızalardan korunmuş olur. Ayrıca doğalgaz faturalarınızda yükselmelerin önüne geçmiş olursunuz. Aydınlıkevler kombi bakım servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm zamanlarda hizmet almak için iletişim numaralarımızdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kombi bakımlarıın yanı sıra petek temiziliği yaptırarak kışın maksimum verim alabilirsiniz. Çünkü uzun zaman petek temizliği yapıladığı zaman tesisat ve radyatör içlerinden oluşan pislikler nedeniyle peteklerde ısınma promblemi oluşmaktadır.

Aydınlıkevler petek temizliği hizmetimiz ile uzun yıllar rahat edin. Petek temizliğinin size sağlayacağı avantajları öğrenmek için Petek Temizliği Gerekli mi? sayfamızı inceleye bilirsiniz. Bizim Teknik olarak huzurlu ve avantajlı bir kış geçirmeniz için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. İşimizde bir numara olmamız size verdiğimiz kaliteli hizmeten geçmektedir. Ayrıca kombi bakımı gerekli midir? sayfamızı inceleyerek daha fazla bilgi edine bilirsiniz.

İkinci El Kombi Avantajlı Mı?

Kombiniz bozuldu ikinci el kombi almalı mıyım diye düşünüyorsanız Bizim Teknik olarak nasıl avantaj sağlayacağını anlatmak istiyoruz.

Öncelikle ikinci el kombilerimiz uzman ustalarımız tarafından satışı yapılmadan gerekli tüm testleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Kombilerin gereken tüm parçaları ve tek tek kontrol edilmekte montajı yapıldıktan sonra müşterimiz ile tekrar test edilmektedir.

En önemli avantajı sıfır kobilere kıyasla neredeyse yarı yarı fiyat avantajı sağlamaktadır. İş yerimizde hazır bulunduğu için istenildiği zaman hemen montaj kurulum yapılmaktadır. Bu nedenle yeni kombilere kıyasla günlerce beklememiş olursunuz.

Aydınlıkevler ikinci el kombi ihtiyacınız için firmamızı arayarak uygun kombi modellerini ve fiyatlarını öğrene bilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp