Ankara Kombi Arıza & Ankara Kombi Servisi

ankara-kombi-servisi Ankara Kombi Arıza bilgi,birikim ve ciddiyet isteyen yetkili ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken teknik bir konudur. Gereksiz, yanlış yada hatalı yapılması durumunda faydadan çok zarar vereceği kesindir..

Ankara Kombi Servisi, Bizim Teknik olarak olarak her marka ve model Kombi’nin Bakım, Arıza ve Yedek parça ihtiyacını karşılıyoruz. Ankara Kombi Servisi, Bizim Teknik Ankara genelinde tüm servis taleplerine en kısa sürede profesyonel ekip, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerini mağdur etmeden hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.Gelişen teknolojiye ayak uydurup bilgilerimizi sürekli güncel tutarak en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Ankara Kombi Bakım, Bizim Teknik, Güler yüzlü, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini hedef olarak benimsemiş müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalarını şekillendirmektedir. Kalite hedefini düşürmeden Yetki ve yeterlilik belgeli personel ile hizmet veren servisimiz, beklentilerin üzerinde bir çalışma hizmeti sunmaktadır.

ANKARA KOMBİ ARIZA

Kombiler, soğuk kış aylarında yaşam alanlarımızı ısıtan ve konforumuzu arttıran meteryallerdir. Ancak, mekanik bir sistemin parçası olan her ürün gibi kombiler de bozulabilmektedir. Bu gibi durumlarda kombi tamiri hizmetlerinden faydalanmak gerekir. Arızaların yanı sıra, kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinin de işinin ehli kombi tamircileri tarafından vaktinde yapılması büyük önem arz etmektedir. Böylelikle kombinin kullanım ömrü arttırılırken daha verimli çalışması sağlanabilmektedir.

Kombi arıza hizmetleri, Ankara ilinde öncü olan firmamız Bizim Teknik, uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine, müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli kombi tamir, bakım, onarım, kombi anakart tamiri ve petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde demir döküm kombi servisi de bulundurmaktadır.

Kombi Arızalarına Sebebiyet Veren Durumlar Nelerdir?

Kombilerin, arızalanmasına sebebiyet veren birçok durum bulunmaktadır. Ancak bunlardan bazıları yaygın olarak görülen arıza nedenleri arasındandır.

-Tesisat kaçakları, kalitesiz radyatör vanalarının kullanımı ve yanlış plastik boru kaynakları gibi kurulum hataları kombilerin verimini düşürerek arızalanmalarına neden olmaktadır.

-Sistem su basıncı, komsbilerin arıza verme nedenleri arasındadır. Suyun tesisattan dışarıya sızması sureti ile kombilerin yetersiz su basıncı arızası vermesi oldukça olası bir durum olarak karışımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra, basınç kaybının önüne geçmek amacıyla tesisata sürekli olarak su verilmesi korozyon oluşmasına neden olarak kombilerin kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

- Gaz vanasının kapalı olduğu durumlarda kombilerin çalıştırılması ve kombilerin yaz-kış modlarının yanlış ayarlanıyor olması gibi kullanıcı kaynaklı hatalar da kombi arazılarının sık görülen sebepleri arasında yer almaktadır.

-Ülkemizde sıklıkla elektirik kesintileri yaşanmaktadır. Aniden giden ve tekrar verilen enerjilere bağlı olarak yaşanan voltaj dalgalanmaları, ciddi kombi arızalarına neden olabilmektedir.

-Balkon gibi dış ortamlara montajı yapılan kombiler, soğuk kış aylarında cihaz donma riski ile karşı karşıya kalmaktadır. Sistem don koruması aktif olan cihazlarda dahi yeterli gaz ve elektirik olmaması durumlarında yanma oluşmayarak donma yaşanmaktadır ve kombiler arıza vermektedir.

- Tesisat suyunun kirlenmesi ve yoğuşma giderinin uygun çaplarda olmaması da kombi arıza nedenleri arasındadır.

Arıza sebebi her ne olursa olsun, kombi arızaları teknik servisler tarafından giderilmelidir. Bütçe dostu fiyatlandırmaları ile Bizim Teknik kombi arıza onarım ve bakım firmamız ile 0553 073 54 40 telefon numarası üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kombi tamiri ve kombi bakımı fiyatları için aynı numara üzerinden Whatsapp uygulamasını kullanarak ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz hizmet talebi için www.ankarakombiariza.com web sitemiz üzerinden talep formu doldurabilir, hızlı geri dönüşler sağlayan ekibimiz tarafından almak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara için en uygun kombi nasıl olmalı merak ediyorsanız Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir yazımızı inceleye bilirsiniz.

Firmamız Ankara kombi arıza hizmetleri kapsamında güvenilir ve uzman kadrosunun yanı sıra usta işçiliği ile Demirdöküm, Protherm, Vaillant, Baymak, Buderus, E.C.A, Alarko, Bosch, Ariston markalarına hizmet vermektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp