Elmadağ Kombi Servisi

elmadağ-kombi-servisiElmadağ Kombi Servisi, Bizim Teknik sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden, Isıtma Sistemleri alanında sürekli büyüyen müşteri çevresi ile kaliteli ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktan mutluluk duyar. İşlemler esnasında istekleriniz doğrultusunda onayınız alınarak hareket edilmektedir. Elmadağ Kombi Servisi, Bizim Teknik olarak saygı, güven ve dürüstlük çerçevesinde garantili işlem yapıp değişen parçalara 1(bir) yıl garanti vererek, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verilmektedir..

Uzun yıllar boyunca kombi kullanılan haneler ve yeni kombi taktırılan yerlerde ikamet eden kişilerin aklına sıklıkla kombi kullanımı ve kombi arızaları ile ilgili sorular gelmektedir.

İlk kez takılan ya da ilk kez çalıştırılacak kombiler için neler yapılmalıdır?

Kombilerin, kombi su basınçları 1 ila 2 bar arasında olmalıdır. Su basıncının 1 barın altında kaldığı durumlarda kombiler çalışmamaktadır. Bu durumda kombilere su basılması gerekmektedir. Gaz vanasının açık olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Gaz vanasının kapalı olması durumunda kombiler çalışmayacaktır. Su basıncı dengede ve gaz vanası açık olmasına rağmen kombi çalışmıyor ise dışarıda bulunan gaz saati vanası kontrol edilmeli ve kapalı ise açk konuma getirilmelidir.

Kombi tüm bu aşamalardan sonra çalıştırıldığında ekranda bulunan arıza ledi yani ünlem işareti yanarak sinyal veriyorsa petek tuşunun olduğu kısımda reset yazan noktaya 3 saniye kadar basılı tutmak gerekmektedir.

Kombi ekran üzerinde Kolirifer ve Çeşme sembolü bulunuyor ise kombi kış ayarında demektir ve her iki konumda da çalışacaktır. Ancak yalnızca çeşme sembolü açık ise bu kombinin yaz modunda olduğu anlamına gelmektedir ve kombi sıcak su sağlamak amacıyla çalışmaya başlayacaktır.

KOMBİLER NEDEN ÇALIŞMAZ?

Kombilerin, kış sezonu içinde verecekleri arızaların önüne geçmenin en önemli yolu kombi bakımlarını yılda bir kez olmak üzere, aksatmadan yaptırmaktır.

Kombilerin tüm kontrolleri yapılmış ancak bir eksik görülememiş ve elektirik, su olmasına rağmen kombi ekranları arıza sinyali veriyor ise bu durum kombinin arızalandığı anlamını taşımaktadır.

Kontroller sağlandıktan sonra arızalı olduğu teyit edilen cihazlara kişiler kendileri müdahalede bulunmamalı, derhal yetkili bir servisten yardım almalıdır.

Bizim Teknik, Ankara Elmadağ kombi arıza servisi ile haftanın yedi günü, müşterilerine kombi arıza onarım hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız, işinde uzman ve tam donanımlı kadrosu ile Elmadağ semtinin her bölgesinde kombi tamircileri ile müşteri memnuniyeti odaklı demir döküm kombi servisi, kombi arıza onarımı, kombi bakımı ve petek temizliği hizmetleri vermektedir.

Firmamıza dilediğiniz her an 0553 073 54 40 numaralı telefondan ulaşarak kombi bakımı fiyatları ve kombi tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız, bütçe dostu, uygun fiyat garantisi ile sizlere anında geri dönüş sağlayarak almak istediğiniz hizmeti tüm titizliği ile sunacaktır.

Dilerseniz www.ankarakombiariza.com web sitemiz üzerinden hizmet talep formu doldurarak randevu oluşturabilir ya da whatsapp uygulaması üzerinden ekip arkadaşlarımız ile dilediğiniz her an görüşebilirsiniz. Ekibimiz sizlere hızlı geri dönüşler sağlayarak, almak istediğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgilendirmeler yapmaktadır.

Elmadağ kombi servisleri Ankara ekibimiz, dilediğiniz her an uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Ayrıca firmamız Elmadağ kombi arıza ve Elmadağ kombi bakımı hizmetleri kapsamında Demirdöküm, Protherm, Vaillant, Baymak, Buderus, E.C.A, Alarko, Bosch, Ariston markalarına hizmet vermektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp