Yenimahalle Kombi Servisi

yenimahalle-kombi-servisiYenimahalle Kombi Servisi, Bizim Teknik adıyla vermiş olduğumuz hizmetleri müşterilerimize kalite, uygun fiyat ve memnuniyet değerleriyle vermekteyiz. Yenimahalle Kombi Servisi, Bizim Teknik olarak hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Değişen tüm parçalarda 1(bir) yıllık garanti sunulmakta ve bu süre zarfı içinde arızalanan aynı parçalardan ücret talep edilmemektedir.Kışın gelecek yüksek faturaların önlenebilmesi ve cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi için yapılan çalışmaların başlıcalarından birisi de kombi bakımıdır. Bizim Teknik kombi servisi size bu hizmeti yetki belgeli personel ile profesyonel ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktadır.

Yaşam alanlarımızın ısınmasında ve yaşam konforumuzun arttırılmasında en büyük yardımcılarımızdan biri olan kombiler, mekanik bir sistemin ve tesisatın parçasıdır. Kombiler elektronik kart ya da yaygın bilinen adıyla anakart, fan, devirdaim yani sirkülasyonu sağlayan pompa, genleşmeyi sağlayan tank, üç yollu vana, eşanjörler (ana eşanjör ve plaka eşanjör), prosestat, iyonizasyon elektrodu, ateşlem elektrodu, su akış şalteri, tribün, ntc, gaz valfi, emniyet ventili, düğmeler, basınç sondası, düğmeler, doldurma musluğu, by pass, diyafram (conta) ve baca sensörü gibi temel parçalardan oluşmaktadır.

Tüm bu parçalar, karmaşık bir sistemin parçası gibi görünse de, aslında oldukça basit bir sistemin parçalarıdır. Kombi kullanımı, oldukça pratiktir ve birçok avantajı beraberinde getirmektedir.

Peki, Yaşam Alanlarımızda Kombi Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

- Kombi kullanılan alanlarda kullanıcılar, istedikleri odayı ısıtmak konusunda özgürdürler ve kararları doğrultusunda bu durumu değiştirebilmektedirler.

-Merkezi ısıtma sistemlerinin aksine her alanda kullanıcılar kombilerin ısı ayarlarını ihtiyaçları doğrultusunda kendileri belirleme şansına sahiptir. Ayrıca ısının anlık kontrollerini kullanıcılar bizzat kendileri yaparlar.

-Kombi kullanımı ile her kullanıcı kendi tükettiği enerjinin faturasına ulaşır ve apartman içinde fatura dağıtmak ya da para toplamak gibi sorunlar ile uğraşmak durumunda kalmazlar.

-Tüm kontroller kullancılara aittir ve otomatik kontrol kolaylığı sağlamış olurlar.

-Kombiler yalnızca ortam ısıtılmasında kullanılmasının yanı sıra, aynı zamanda sıcak su elde edilmesinde de kullanılan çok yönlü cihazlardır.

-Kombiler, duvara monte edilen cihazlardır ve ço fazla yer kaplamazlar.

-Kombi kullanıcıları, tükettikleri enerji bedelini öder, ekstra faturalandırmalara maruz kalmazlar.

- Kombiler ısı enerjisi sağlamak adına yakıt olarak gaz tüketirler ve kullanıcılar yakıt depolama sorunları ile uğraşmazlar.

-Kombilerin yakıt olarak kullandıkları gaz, herhangi bir atığa sebebiyet vermeyen temiz bir yakıt türüdür.

Tüm bu avantajları ile kombi kullanımı ülkemizde oldukça yaygındır. Ancak kombilerden iyi verim alabilmek adına dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlar; cihazların bakımlarını düzenli olarak yılda bir kez yaptırmak, kombiler ile yeteri kadar ilgilenmek ve kombi arızaları için kullanıcıların herhangi bir müdahalede bulunmadan yetkili servislere haber vermelerinin gerekliliğidir.

Ankara Yenimahalle kombi servisi ile Bizim Teknik Yenimahalle semtinin her bir mahalle ve bölgesinde müşterilerinin hizmetindedir.

Firmamız, müşterilerine haftanın yedi günü uzman kombi tamircileri ile müşteri memnuniyeti odaklı, kombi bakımı, onarımı, petek temizliğinin yanı sıra tüm kombi arızalarının giderilmesi hususunda her türlü hizmeti vermektedir. Ayrıca Ankara Yenimahalle kombi arıza ve bakım servisleri ile müşterilerinin dilediği her an uzman kadrosu ile en kısa sürede tüm arızaların giderilmesine, en uygun fiyatlandırmalar ile yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimiz firmamıza 0553 073 54 40 numaralı telefon ve whatsapp uygulaması üzerinden ulaşarak kombi bakımı fiyatları ve kombi arıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirler. Ayrıca www.ankarakombiariza.com web sitemiz üzerinden doldurdukları talep formu ile almak istedikleri hizmetler için randevu oluşturabilirler.

Firmamız Bizim Teknik, Yenimahalle kombi bakım ve Yenimahalle kombi arıza hizmetleri kapsamında Demirdöküm, Protherm, Vaillant, Baymak, Buderus, E.C.A, Alarko, Bosch, Ariston markalarına hizmet vermektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp