Altındağ Kombi Servisi

atındağ-kombi-servisiAltındağ Kombi Servisi, Bizim teknik hızlı hizmet vermeyi prensip edinmiş, servis kaydı oluşturduğunuz zamanda belirttiğiniz adrese sorun ve probleminizin çözülmesi için tüm imkanlarıyla hazır olmaya çalışacaktır. Hızlı hizmet vermenin yanında verilen hizmetin Uygun fiyatlı, Kaliteli, Profesyonel ve Garantili olmasıda diğer prensiplerimizdir. Altındağ Kombi Servisi, Bizim teknik olarak işlem yaptığımız parça ile ilgili 1(bir) yıl garanti vermekteyiz. Aynı parça ile alakalı 1(bir) yıl içerisinde sorun çıkması halinde ücretsiz işlem yapmakta ve müşteri memnuniyetinden taviz vermemekteyiz.

Kombi arızaları, her mekanik cihazda görülebilecek arızalar gibi görülsede, insan hayatını tehdit eden sonuçlar doğurması sebebi ile üzerinde durulması gereken bir konudur. Kombi bakımları, zamanında yapılmalı ve aksatılmamalıdır. Her işte olduğu gibi kombi bakımında da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombilerin tozları kullanıcıları tarafından düzenli olarak temizlenmelidir. Tozlanma ilerleyen süreçlerde ciddi arızalara neden olabilmektedir. Ayrıca kombilerin yanma haznelerinde biriken tozlar da sık sık temizlenmelidir. Kombi temizliği yapılırken tesisat filtresi de belli aralıklara sökülerek temizlenmelidir. Kombilerin brulör parçaları da sökülerek yıkanmak sureti ile temizlenmelidir. Kombilerin meme gözeneklerinde de tozlar birikmekte ve çalışma verimini oldukça olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle meme ve prop gözleri temizlenmeli, sık sık tozlardan arındırılmalıdır. Bir fırça yardımı ile fan motorunda bulunan fanın tozları da temizlenmeli ve bu işlem esnasında oldukça hassas davranılmalıdır. Kombilerin ateşleme elektrotları da belli aralıklar ile zımparalanmalıdır.

Cihazların genleşme tankındaki hava oranına dikkat edilmeli ve yapılan ölçümler sonucu gerek görülürse gaz basılmalıdır. Ayrıca gaz valfleri üzerinden cihazların kalori kalte ayarları da yapılmalıdır.

Kombilerin termostat değerleri ölçülmeli ve hassaslığını yitirmiş termostatlar değiştirilmelidir.

Kombilerin bakımları, soğuk kış ayları başlamadan sezon öncesi mutlaka yetkili ve güvenir kombi arıza ve bakım servislerine yaptırılmalıdır. Servisler kombi bakım işlemlerini bitirdikten sonra muhakkak cihaz çalıştırarak, müşteri gözetimi altında son kontrollerini yapmalıdır.

Ayrıca, söz konusu kombi bakımı olduğunda bacalı cihazlarda göz ardı edilmemeli, bacaların emniyet limiti hassaslığı kontrol edilmeli ve gerek görülür ise baca emniyet limiti değiştirilmelidir. Bacalı cihazlarda, baca haznesi de temizlenmelidir.

İşlevi ne olursa olsun, hiçbir doğal gaz cihazına kullanıcılar kendileri müdahelede bulunmamalı, kesinlikle cihazlarını yetkin firmalara emanet etmelidirler.

Kombi arıza servisleri ile Ankara ili ve Altındağ semtinin tüm bölgelerinde profesyonel hizmet tecrübesi sunan Bizim Teknik, kombi bakım ve onarımları hizmetleri ile de sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Firmamız, tüm belge ve sertifikalara sahip kombi tamircilerinden oluşan tam donanımlı kadrosu ile müşteri memnuniyetinde taviz vermeden hizmet vermektedir.

Ayrıca firma hizmetleri arasında, petek temizliği hizmetleri de yer almaktadır.

Müşterilerimiz, kombi tamiri fiyatları ve kombi bakımı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak adına 0553 073 54 40 numaralı telefon üzerinden ekibimize ulaşabilirler. Ayrıca Whatsapp uygulaması üzerinden de ekibimize ulaşmak mümkündür. www.ankarakomiariza.com web sitemiz üzerinden talep formu oluşturularak almak istediğiniz hizmeti ekibimize bildirerek, hızlı dönüşler sağlayan ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz.

Altındağ kombi servisleri Ankara ekibimiz, dilediğiniz her an uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Ayrıca firmamız Altındağ kombi arıza ve Altındağ kombi bakımı hizmetleri kapsamında Demirdöküm, Protherm, Vaillant, Baymak, Buderus, E.C.A, Alarko, Bosch, Ariston markalarına hizmet vermektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp