Karapürçek Kombi Servisi

karapürçek-kombi-ServisiKarapürçek kombi servisi tüm bakım, onarım, tamir işlemlerinde Altındağ ilçesinde haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Yıllardır verdiği deneyim ve uzman teknisyen kadrosu ile kombi ve ısınma tesisatı sektöründe çözümler geliştirmektedir. Servis ve bakım işlemlerinin yanında montaj, yedek parça, ikinci el kombi satışı hizmetleri de verilmektedir. Acil ihtiyaçlarda Yenimahalle ve Karapürçek bölgesinde pazar günü açık nöbetçi kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır.

Kombi arızalarına garantili ve hızlı çözüm

Karapürçek kombi arıza tamiri meydana gelen problemin tespit edilerek ve çözülmesini sağlayan bir dizi işlemdir. Önce arızanın kaynağı tespit edilerek yapılması gereken işlemler belirlenmektedir. Sonra gerekli tamirat ve parça değişimi işlemleri uygulanmaktadır. Arızanın tam olarak giderildiği ve kombinin kullanımının güvenli olduğu onaylandıktan sonra işlemler tamamlanmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus tüm işlemlerin eksiksiz ve doğru şekilde yapılıp yapılmadığıdır. Kombilerin doğal gazla çalıştığı ve hatalı kullanımlarda çok tehlikeli olabilecekleri unutulmamalıdır.

Bilinçsizce yapılan müdahaleler ile kombinizi tehlikeli hale getirmeyin

Yenimahalle Karapürçek bölgesinde kombi üzerine hizmet veren tamirci ve servisler bulunmaktadır. Kullanıcının servis hizmeti alırken dağıtım firmasından gerekli izinleri almış firmaları tercih etmesi önemlidir. İzinleri olmayan bilinmedik kişilere işlem yaptırmak son derece riskli bir davranıştır. Para ödediğiniz halde kombiniz tamir edilmediği gibi kombi güvensiz hale de gelebilmektedir. Bazen kullanılan kalitesiz malzemeler veya yedek parçalar yüzünden kısa süre sonra yeniden arızalanmaktadır.

Kombiyi uzun yıllar güvenle kullanmak için bakımlarını aksatmayın

Karapürçek kombi bakımı cihazın yıllarca sağlıklı ve güvenle kullanılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Kombi bakım işlemi cihaz parçalarında ve filtrelerde kullanımdan dolayı biriken tortu ve kirlerin temizlenmesidir. Bununla birlikte bakım sırasında parçaların detaylı kontrolleri de yapılmaktadır. Böylece olası arızalar ortaya çıkmadan müdahale etme imkanı oluşmaktadır. Kombi bakımı sayesinde hem yakıt sarfiyatı hem de pahalı tamir giderleri azalmaktadır.

Karapürçek servisimiz tarafından yapılan petek temizliği de önemli bir işlemdir. Özel cihaz ve ilaçla yapılan petek temizleme tesisatı tortu, kir ve pisliklerden arındırır. Hem yapılan kombi bakımı daha verimli olur hem de ısınma çok iyi hale gelir. Petek temizliği veya kombi bakımı ayrı ayrı yapılabileceği gibi beraber de yapılabilmektedir.

Uygun fiyatla kombi alma fırsatı!

Karapürçek servisinde uygun fiyatlı ikinci el kombi alma imkanı da bulunmaktadır. Teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilerek ve bakımı yapılan kombiler satışa sunulmaktadır. Yenimahalle geneline kombi montajı ve eski kombi söküm hizmeti verilmektedir. Tüm kontrolleri yapılan kombiler eksiksiz ve hatasız şekilde teslim edilmektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp