Keçiören Kombi Servisi

keçiören-kombi-servisiKeçiören Kombi Servisi, Bizim Teknik olarak tüm Keçiörende marka ve model farketmeksizin Cihazlarınızın her türlü Arıza, Bakım ve onarım işlerini yetkili servis tecrübesine sahip, yeterlilik belgesi olan profesyonel personel ile güler yüz ve saygıdan ödün vermeden yerine getirmeyi hedefliyoruz. Keçiören Kombi Servisi, Bizim Teknik olarak Kaliteli ve garantili hizmeti uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunarak bu sektörde bulunan kötü örneklere inat işimizi düzgün yapmanın vermiş olduğu huzurla hizmet vermek en büyük gayemizdir.

Ankara ili karasal iklimi ile kış aylarını oldukça soğuk ve sert yaşamaktadır. Kış aylarında yoğun olarak çalıştırılan kombiler zaman zaman çeşitli arızlara maruz kalmaktadır. Kombi arızalarının önüne geçebilmek adına alınabilecek en önemli önlem kombi bakımlarının vaktinde yapılmasıdır. Yılda birkez bakımları eksiksiz ve yetkili servislerce yapılan cihazların arızalanması olasılığı diğer cihazlara oranla oldukça düşüktür.

Kombilerin daha verimli çalışması adına neler yapılmalıdır?

Kombilerin kullanım ömürlerinin uzatılması ve daha verimli çalışmalarının sağlanması ancak bakımları vaktinde yapmakla mümkün olmaktadır. Söz konusu bu cihazların bakımı olduğunda, en kritik konu bu uygulamaların yetkili servisler tarafından yaptırılmasıdır. Ankara`da sektörün öncü firmalarından olan Bizim Teknik, Keçiören kombi servisleri, arasında da müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.

Kombiler her ihtiyaca uygun çeşitli özellikler ve donanımlara sahiptir. Bunlar arasında en yaygın kullanım alanına sahip olanları bacalı, yoğuşmalı ve hermetik kombilerdir. Tüm bu çeşitlerin yanı sıra ateşleme şekilleri ve kapasatilerine göre de çeşitli kombiler bulunmaktadır. Piyasada bu şekilde sınıflandırılarak satışa sunulan kombilerin tamir ve bakım ihtiyaçları kesinlikle yetkili servisler tarafından giderilmelidir.

Kombinizin çeşidi ve işlevi her ne olursa olsun, firmamız tüm doğal gaz cihazları ile ilgili ihtiyaçlarınız için, taleplerinizi karşılamak üzere hizmet vermektedir. Her türden kombinin bakımı ve onarımı için uzman kombi tamirci Keçiören ekibiniKeçiören`nin tüm semt ve bölgelerine yönlendirmektedir. Çalışma hayatına başlayan ilk günden bu yana firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu ilke doğrultusunda hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken kullanıcıların canını tehliye atacak her türlü zaafiyetin ortadan kaldırılması adına çalışmalar, ekibimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir. Ayrıca firmamız bütçe dostu fiyat listeleri ile sektörün önde gelen isimlerinden olmaya her zaman adaydır. Bizim Teknik, müşteri memnuniyeti ve can güvenliğini esas alırken, aile bütçesinin korunması konusunda da oldukça hassas bir firma olmuştur.

Kombi tamircileri, işinde yetkin ve gerekli tüm sertifikalara sahip kişilerden oluşmalıdır. Firmamız bunun bilincinde olarak uzman kadrosunu oluşturmuştur. Yetkili servimiz, kombi bakımı, kombi arızaları ve petek temizliği hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler kapsamında ayrıca, Demirdöküm, Protherm, Vaillant, Baymak, Buderus, E.C.A, Alarko, Bosch, Ariston markalarına hizmet etmektedir.

Ankara kombi tamircileri arasında, engin iş tecrübesi ve yetkinliği ile bilinen Bizim Teknik haftanın yedi günü Keçiören kombi servisi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

En uygun fiyat listeleri ile hizmet sunan firmamızdan kombi bakımı fiyatları ve kombi tamiri fiyatları hakkında bilgi alabilmek için 0553 073 54 40 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca whatsapp uygulamasını kullanarak da ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Web üzerinden de oluşturacağınız hizmet talep formu ile almak istediğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Keçiören kombi servisi Ankara ekibimiz en kısa sürede müşterilerine dönüş sağlayarak haftanın yedi günü istenilen her an hizmet vermektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp