Ankara Kombi Montajı

ankara-kombi-montajiHali hazırda tüketicilerin elinde bulunan, sıfır veya 2. el bir kombinin uygun bir alana takılması işlemine kombi montajı denmektedir. Kombi montajı, uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Çünkü kombi montajı yapılmadan önce tüm tesisat döşenmiş ve bağlantılar yapılmış olmalıdır. Bazı kombilerin çeşitlerine bağlı olarak baca bağlantısı da gerekmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi de aynı şekilde önem arz ettiğinden, kesinlikle profesyonel kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir.

Tüm kombilerin montajı, üretici firma ve enerji şirketlerinin belirlediği şartnamelere uygun olamalıdır. Bu şartlar, kullanıcıların can ve mal güvenliğini gözetecek şekilde hazırlanmaktadır. Montajı şartnameler doğrultusunda yapılmayan cihazların açılışı ve gaz açılışına izin verilmemektedir. Bu nedenle sertifikalı ve profesyonel kişilerden ya da firmalardan yardım alınmalıdır.

Bizim Teknik, Ankara Kombi Montajı hizmetleri çerçevesinde, Ankara`nın tüm semt ve bölgelerinde müşterilerine yetkin ve güvenilir montaj desteği sağlamaktadır.

Firmamız, kombilerin montajını projede uygun görülen ve proje ekiplerince belirlenen alana monte etmektedir. Ekibimiz tarafından hermetik baca çıkışı için yer açılarak, tüm süreç şartnamelere uygun bir şekilde tamamlanmaktadır. Montaj işlemi sonunda, tesisat gidiş dönüş bağlantıları kontrol edilerek yaşanacak herhangi bir sorunun önüne geçilmektedir.

Tüm Elektronik ve Mekanik cihazların bir ömrü vardır.Kombiler Elektrik, Su, Doğalgaz gibi 3 önemli faktörü bir arada barındıran kritik ve önemli cihazlardır. Kombiler sık kullandığımız yeri geldiğinde aylarca hiç durmadan çalışan ve yıpranan cihazlardır. Zamana ya da yıpranmaya bağlı olarak Revizyon yapılması ya da değiştirilmesi gerekebilir.

Bizim Teknik, mevcut kombileri atölye ortamında A­­­­`dan Z`ye revize ederken, müşterilerin dilek ve istekleri doğrultusunda 2. el ya da sıfır bir cihaz ile de değişim yapmaktadır. Kombi montajı, kombi revizyonu, 2. el ve sıfır kombi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp