Tesisat ve Petek Temizliği

ankara-petek-temizligiTesisat ve Petek temizliği genelde önemsenmeyen ancak ısınma sisteminin bütününü etkileyen önemli bir faktördür. Tesisat ve peteklerin temiz olması Kombinin ve Ana parçaların (Pompa,eşanjör,3 yollu vana gibi) sağlıklı ve düzenli çalışması içinde çok önemlidir.

Tesisat ve petekler kirli olduğunda yüksek fatular ödeyip ısınamaz verdiğiniz ücretlerin boşa gittiğini görüp üzülebilirsiniz.

Peteklerden yeterli ısı verimi alınamıyor yahut bölgesel olarak üst kısımlar ısınıp alt kısımlar ısınmıyorsa temizlik yapılarak büyük oranlarda ısı artışı sağlanabilir.

Tesisat ve Peteklerinizi Zararlı Kimyasal ilaçlar Kullanmadan Darbeli ve basınçlı özel makinalarımızla sökmeden, kırıp dökmeden,evinizi kirletmeden Tek Tek Temizliyoruz. UNUTMAYINIZ İlaçla yada kimyasalla yapılan temizlik işlemleri kombiniz ve peteklerinizin birleşim yerlerinde su geçen önemli parçlarında tahribata neden olup büyük problemler oluşturabilir.

Yıllar içerisinde Tesisat ve Peteklerinizde Kir,Tortu, Kireç, Çamurlaşma oluşmaktadır.Bu durum hem cihazın arızalanmasına hem de yeteri kadar ısınamamanıza sebep olur. Isınamayınca doğal olarak dereceler yükseltilmektedir ve bu durum gereğinden fazla yakıt sarfiyatına neden olarak Yüksek faturalarla karşılaşmanıza sebep olmaktadır.

Ankara Petek Temizleme, hem kombinizin sağlıklı çalışması için hemde konforlu şekilde ısınıp yüksek faturalar ödememek için tesisat ve petek temizliği ihmal edilmemeli ve düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Ekibimiz, Ankara tesisat ve petek temizliği hizmetleri kapsamında, müşterilerimizin adres ve binalarına giderek petek tesisatı, kombi ve petekleri gözden geçirmektedir. Bu adım kaçak ya da tamirat gerektiren arızaların analizlerinin yapılması açısından büyük önem taşımaktadır. Tespit edilen arıza ve kaçaklar ile alakalı detaylı bilgilendiremeler müşterilere yapıldıktan sonra işlemler yapılmaktadır.

Tüm bu kontrol ve aşamaların ardından petek temizleme işlemi için yıkama makinasının tesisata monte edilmesi için en uygun alan belirlenmektedir. Firmamız, tüm sökme, yıkama ve takma işlemlerini yaparken, ortam temizliğini büyük özen göstermektedir. En temiz şekilde tüm işlemler gerçekleştirilerek ortamın kirlenmesinin önüne geçmekteyiz.

Petek temizleme hizmetlerimiz iki aşamadan oluşmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi peteklerin ve tesisatların üst boruları ve iç sistemlerinin temizlenmesidir. İkinci aşamada ise altta kalan kısımlar temizlenmektedir.

Tesisat ve petek temizliğinde en önemli nokta; uygun kaliteli makine ve kullanılan diğer tüm ekipmanların yeterli olmasıdır. Yüksek basınçlı makineler kombilere zarar vererek kullanıcıları daha büyük masraflara sokmaktadır. Firmamız, müşterilerinin tesisatlarının ve cihazlarının hasar almaması açısından, önden analiz ve tespitler yaparak en uygun temizleme ve tesisat ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Yılları aşkın tecrübemiz ve yetkili personellerimiz ile Ankara tesisat ve petek temizleme hizmetlerimizi tam donanımlı ekipmanlarımız ile sunmaktayız. Ankara kombi arıza hizmetlerinde öncü ve lider firmalardan biri olarak, müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp