Pursaklar Kombi Servisi

pursaklar-kombi-servisiPursaklar Kombi Arıza, Bizim Teknik tüm marka ve model cihazlarınız için servis hizmeti vermektedir. Servisimiz bünyesinde hizmet veren teknisyerlerimiz ısıtma sektörünün önemli firmalarının yetkili servislerinde çalışmış ve eğitim almış, siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Kombi Servisi Pursaklar, Bizim Teknik cihazlarınızın Arıza, Bakım ve sorun çözme işlemleri esnasında doğru ve yerinde teşhis, kaliteli hizmet, uygun fiyat ve garantili işlem değerlerini gözeterek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini son derece önemsemektedir.

Kullanıcılara sunduğu büyük avantajlar ile yaygın olarak tercih edilen kombiler, kullanıcılarının yaşam konforunu arttırmaktadır. Ancak kombi seçimi doğru yapılmalı, aynı zamanda bakımları da düzenli olarak yapılmalıdır.

Kullanıcıların Kombi Seçimi Yaparken Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Kişiler, kombi seçimi yaparken, evlerinin ısı ihtiyacını önceden belirlemiş ve gerekli hesaplamaları yapmış olmalıdır. Kombi kullanılacak alanın ısı ihtiyacına uygun kapasitede kombilere yönelerek seçim yapılmaya başlanması en doğru adım olacaktır. Ülkemizde, genel olarak büyük cihazların daha işlevsel olduğu görüşü yaygın olarak büyük kapasite cihazlar seçilmektedir. Bu durum kombilerin düşük verimli ve daha fazla enerji sarfederek çalıştırılması hatasını beraberinde getirmektedir. Bu hususlar göz önünde bulundurularak kombi seçimi yapılırken özellikle verimli cihazların seçilmesine özen gösterilmelidir.

Kombilerin standart verimlerinin, konvelsiyonel cihazarda %92 oranlarında olduğu bilinmektedir. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte, yoğuşmalı cihazlar ön plana çıkmaktadır. Yoğuşmalı kombilerin verimleri %102, %107 ya da %109 aralıklarında değişkenlik göstermektedir. Bu durumda bir karşılaştırma yapıldığında yoğuşmalı cihazlar, konvelsiyonel cihazlara oranla %17`ye kadar tasarruf sağlamaktadır. Kombi seçimi yapılırken tüm bunlar göz önünde bulundurularak ilk olarak yoğuşmalı cihazlara yönelmek tasarruf açısından en doğru seçim olacaktır.

Kombi seçimi yapıldıktan sonra, ortam sıcaklığını uygun şekilde ayarlayabilen ve kontrol altına alabilen aynı zamanda kombinin tasarruflu çalışmasını sağlayan termos veya kontrol cihazları ile birlikte kullanılması gerekir. Çünkü kombiler tek başlarına yeteri kadar verimli olamadığı gibi doğru ısıyı vermekte de yetersiz kalabilmektedir. Kombilerin tüm işlevlerini yerine getirebilmeleri açısından doğru bir tesisatın kurulması büyük önem arz etmektedir.

Bu konularda en doğru karar, evin analizini doğru yapacak yetkili servisleri ile çalışmak olacaktır.

Bizim Teknik, müşterilerine her konuda yardımcı olarak, Pursaklar kombi bakım servisleri ile Pursaklar semtinde de kombi bakımı, kombi arıza tamiri ve petek temizliği hizmetlerini engin iş tecrübesi ile müşterilerine sunmaktadır.

Kombi arızlarının tamiri ve kombilerin bakımının yetkili ve işinin ehli servislerce giderilmesi büyük önem taşıdığı kadar, Pursaklar petek temizleme uygulamalarıda tecrübe sahibi uzman kombi tamircileri tarafından yaptırılmalıdır.

Firmamız, uzman, donanımlı ve her türlü belge ve sertifikaları ile müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışan Pursaklar kombi tamircileri ile Pursaklar kombi servisi`nde de sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz, firmamızın en uygun fiyat garantili hizmetleri hakkında bilgi almak için 0553 073 54 40 numaralı telefon üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirler. Ayrıca, Pursaklar kombi bakımı fiyatları ve kombi tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için Whatsapp uygulaması üzerinden de ekibimize ulaşabilirler. Müşterilerimiz diledikleri an, web sitemizde yer alan talep formunu doldurarak almak istedikleri hizmetler için randevu oluşturabilirler.

Firmamız, Ankara Pursaklar kombi arıza hizmetleri kapsamında Demirdöküm, Protherm, Vaillant, Baymak, Buderus, E.C.A, Alarko, Bosch, Ariston markalarına hizmet vermektedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp