Güneşevler Kombi Servisi

güneşevler-kombi- servisiGüneşevler Kombi Servisi olarak Altındağ ilçesinde montaj, tamir ve bakım gibi tüm işlemler için hizmetinizdeyiz. Önce kaliteli hizmet anlayışıyla yıllardır sektörün içerisinde yer alan firmayız. Uzman teknisyen kadromuzla tüm markaların kombi montajı, tamiri, bakımı ve yedek parça işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Altındağ bölgesinde hizmet veren servimiz tarafından acil durumlar için pazar günleri nöbetçi servisi hizmeti verilmektedir.

Kombi arızlarında hızlı çözüm

Güneşevler kombi tamiri hizmeti ile bozulan kombiyi en kısa sürede güvenle kullanabileceğiz şekilde tamir etmekteyiz. Bunun için öncelikle yerinde servis sağlayarak arızanın kaynağını tespit ediyoruz. Daha sonra parça tamiri veya arızalı parçanın değişimini yaparak işlemlerinizi tamamlıyoruz. Tamirat işlemlerini genellikle yerinde ve kombi sökülmeden tamamlıyoruz.

Hatalı kombi tamirinin faturası ağır olabiliyor

Kombinin doğru çalışması hem güvenlik açısından hem de ekonomik açıdan önemlidir. Öncelikle bilinmelidir ki hatalı yapılan bir işlem doğal gaz kaçağı veya patlamalara neden olabilmektedir. Böyle bir şey hiç kimsenin istemeyeceği oldukça riskli bir durumdur. Bunun yanında basit çözülebilen bazı arızalar yanlış müdahale sonrası çok ciddi masrafa sebep olabilmektedir. Örneğin yapılan basit bir hata nedeni ile sağlam olan kombi kartı bozulabilmektedir.

Kombi tamircisi çağırırken yasal izinlere sahip, güvenilir servislerden hizmet almaya dikkat edilmelidir. Güneşevler kombi servisleri arasından güvenilir, bilindik bir firma tercih edilmelidir.

Kombi bakımı yaptırarak olası arızaların önüne geçmek mümkün

Güneşevler kombi bakımı bir dizi kontrol ve temizlik işlemlerinden oluşmaktadır. Kombi kullanımına bağlı olarak zamanla kir birikmekte ve parçalarda yıpranma oluşmaktadır. Kombi bakım işlemi ile biriken kirler temizlenerek kombi verimi artırılmaktadır. Ayrıca yapılan kontroller ile aşırı yıpranan parçalar da tespit edilebilmektedir. Bu sayede gerekli tamirat ve parça değişim işlemleri arıza oluşmadan yapılabilmektedir. Karşımıza çıkması muhtemel daha büyük tamir masrafları da en aza indirilmektedir.

Güneşevler petek temizliği işlemleri de bakım işleminden bağımsız olarak yapılan bir diğer işlemdir. Profesyonel cihazlar ve kimyasallar kullanılarak yapılan bu işlem sayesinde tesisat içinde biriken kirden arındırılmaktadır. Böylece kombi daha verimli çalışmakta, petekler tam olarak ısınmakta ve ısı verimi artmaktadır.

Güneşevler İkinci El Kombi Satış Hizmeti ile uygun fiyatlı kombi alma imkanı

Uygun fiyatlı kombi almak isteyen müşterilerimize Güneşevler semtinde ikinci el kombi satış hizmeti verilmektedir. Satışa sunulan tüm kombiler teknisyenlerimiz tarafından en detaylı biçimde kontrol edilmektedir. Tüm kombilerin bakımları yapılarak eksiksiz bir şekilde satışa çıkarılmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda eski kombi sökümü ve kombi montaj işlemleri de teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Güneşevler kombi servis, bakım ve kurulum ücretleri

Güneşevler kombi servisi, bakımı, tamiri ve montaj fiyatları yapılan işleme göre değişmektedir. İşlemle ilgili alınan detaylı bilgi sonrası ücretlendirme yapılabilmektedir. Bakım ve tamir işlemlerinde olası ekstra arıza veya parça ihtiyacı da fiyatı değiştirebilmektedir. Tüm sorularınız 0553 073 54 40 numaralı telefonumuz 7/24 bilgi almanız mümkündür.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp