Saimekadın Kombi Servisi

saimekadın-kombi-servisiSaimekadın Kombi Servisi, ısıtma sistemleri üzerine Mamak genelinde bakım, onarım, tamir ve yedek parça hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır servis hizmeti sağlayan firmamız kazandığı deneyimle 100% müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Tecrübeli ve özenle çalışan teknik servis personellerimizle tüm işlemleriniz en kısa sürede tamamlanır. Tüm işlemler tam donanımlı ve son teknik teknoloji cihazlarla donatılan servis araçlarımız ile gerçekleşir. Böylece ihtiyaç halinde Saimekadın ve Mamak ilçesinin tamamına 7/24 kombi servisi ulaştırılmaktadır.

Günlerce soğukta kalmayın. Hızlı servis çözümlerinden yararlanın

Saimekadın kombi tamiri, bozulan kombinin arıza tespit ve onarımının yapılarak yeniden çalıştırılmasıdır. Önce gerekli kontroller ve arıza tespit işlemleri, ardından onarım ve bakım işlemleri yapılmaktadır. İşlem sonrasında tüm güvenlik kontrolleri yapılarak kombi çalıştırılmaktadır.

Kombi kış aylarında çalışan bir cihaz olduğu için arıza durumları da genellikle kışın ortaya çıkmaktadır. Soğuk havalarda bozulan kombiler müşterilerimizin sıkıntılı günler geçirmesine neden olur. Bu yüzden arızanın en kısa sürede giderilmesi gerekir. Teknik servis araçlarımız tam donanımlı ve son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Genellikle arızaların büyük bir kısmına yerinde servis hizmeti sağlanmaktadır. Böylece kombi sökümü yapılmadan hızlı bir şekilde tamiri gerçekleştirilmektedir. Pek çok kombi markasının sık ihtiyaç duyulan yedek parçaları da stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyaç duyulan yedek parça kısa sürede temin edilerek en kısa sürede müşterimizin işlemleri tamamlanır.

Kombi tamir işlemi teknik bilgi gerektirir ve son derece özenle yapılması gereklidir. Tüm tamirat yetkin bir personel tarafından yapılmalıdır ve mutlaka kaliteli, orjinal yedek parçalar kullanılmadır. Saimekadaın ve Mamak ilçesinde çok sayıda teknik servis, tamirci veya teknisyen hizmet vermektedir. Burada en önemlisi servis hizmeti alınan firmanın güvenilir ve gerekli izinleri almış olmasıdır. Bilinçsiz her müdahalenin pek çok konuda faturası ağır sonuçlar ortaya çıkarabileceği unutulmamalıdır.

Kombi bakımı ile hem tamir masraflarından hem de faturalardan tasarruf edin

Saimekadın kombi bakımı, kombinin temizlik, kontrol ve ayar işlemlerinin yapılmasıdır. Öncelikle yanma odası, fitreler, baca ve diğer parçaların bakımı yapılmaktadır. Temizlik ve bakım sırasında parçaların yıpranma durumları da kontrol edilmektedir. Arıza oluşturması muhtemel parçalar önceden belirlenip, müdahale edilmektedir. Böylece kışın oluşan kombi arızalarını büyük oranda engellenmektedir.

Periyodik kombi bakımı müşterilerimize yapılmasını tavsiye ettiğimiz bir hizmettir. Kışın bozulan kombi sorununu engellediği gibi yakıt ve elektrik tasarrufunu da beraberinde getirir. Ayrıca kombinin daha uzun ömürlü olmasını ve uzun yıllar güvenle kullanılabilmesini sağlar.

Petek temizliği yaptırın maksimum tasarruf sağlayın

Saimekadın petek temizliği hizmeti ile peteklerde biriken tortu ve kir özel cihazlar kullanılarak temizlenmektedir. Petek temizleme makinesi ve özel temizleme ürünleri ile yapılan işlem peteklerin daha iyi ısınmasını sağlar. Ayrıca temiz tesisatta su hareketi daha kolay olmakta ve kombi daha verimli çalışmaktadır.

İşlem sırasında tesisat kombiden ayırılmaktadır. Bu nedenle kombide her hangi bir arıza olma riski yoktur. Kullanılan makine ile odalarda işlem yapılmadan gidere en yakın yerden temizlik yapılmaktadır. Kirli su tuvalet giderinden atılmaktadır.

Kombi ihtiyaçlarına 2. el kombi ile uygun fiyatlı çözüm sağlıyoruz

Saimekadın 2. el kombi satışı ile yeni kombi almak veya kombisini değiştirmek isteyen müşterilerimize hizmet verilmektedir. Personellerimiz tarafından gerekli bakım ve kontrolleri yapılan kombiler güvenle kullanıma uygundur. Saimekadın ve Mamak genelinde kombi montajı ve eski kombi söküm işlemleri de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm kombiler gerekli kontrolleri yapılıktan sonra kullanıma uygun şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Saimekadın kombi servisi bilgi ve iletişim telefonu
Bilgi almak istediğinizde ya da her türlü servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız : 0553 073 54 40

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp