Abidinpaşa Kombi Servisi

abidinpaşa-kombi-servisiAbidinpaşa kombi servisi, Mamak ilçesinde ısıtma sistemlerinde bakım, onarım, tamir ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve 100% müşteri memnuniyeti hizmet anlayışı ile uzun yıllardır sektörün içerisindedir. İşin ehli servis personelleri ve donanımlı ekipmanları ile tüm işlemleriniz garantili şekilde yapılmaktadır. Acil durumlarda Mamak ve Abidinpaşa için nöbetçi kombi servis personelleri bulundurulmaktadır. Böylece haftanın her günü ve günün her saati 7/24 hizmet sağlanmaktadır.

Kombi bozulduğunda mağduriyet yaşamayın

Abidinpaşa kombi arızaları parçanın tamir veya yedek parça ile değişiminin yapılarak kombinin çalışır hale getirilmesidir. Kullanıma bağlı olarak veya farklı pek çok nedenden ötürü kombilerde arıza meydana gelebilmektedir. Onarım ile ilgili işlemler yapılmadan önce kombi arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Daha sonra gerek parça tamiri gerekse parça değişimi yapılarak işlemler tamamlanmaktadır.

Tamir işlemlerinin kaliteli ve doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Aksi halde kombi son derece riskli bir cihaz haline dönüşmektedir. Kullanıma uygun olmayan kombinin çalıştırılması, ciddi sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu yüzden kombi tamiri mutlaka işinin ehli ve doğru kişiler tarafından yapılmalıdır.

Abidinpaşa ve Mamak bölgesinde tamir ve onarım hizmeti veren çok sayıda kombi tamircisi bulunmaktadır. Burada en önemli olan doğru kişi veya servisten hizmet almaktadır. Kombiye müdahale edecek kişinin gerekli belgeleri almış, tecrübeli ve son derece dikkatli olması gerekir.

Periyodik kombi bakımı ile tasarruf sağlayın

Abidinpaşa kombi bakımı fitreler, yanma odası, baca ve diğer parçaların kontrol edilip temizlenmesi işlemidir. Periyodik bakım ile kullanımdan dolayı kombide biriken toz ve tortu temizlenmektedir. Ayrıca parçaların yıpranma ve eskime durumları da kontrol edilmektedir. Böylece kışın ortaya çıkan arızalar da önceden tespit edilebilmektedir. Tamir giderleri azalacağı gibi kış soğuğunda yaşanan mağduriyetler de yaşanmamış olur.

Abidinpaşa petek temizliği de tasarruf ve verim sağlamak için yapılan bir diğer işlemdir. Petek temizleme işlemi özel temizlik malzemeleri ve petek temizleme makinesi kullanılarak yapılmaktadır. İşlem sonrasında peteklerin ısınma miktarı artmakta ve kombi daha rahat çalışmaktadır. Böylece daha iyi ısınma sağlandığı gibi doğalgaz tasarrufu da sağlanmaktadır.

Kombi ihtiyacında en uygun alternatif

Abidinpaşa ikinci el kombi satışı müşterilerimiz uygun fiyatla kombi alabilmeleri için verdiğimiz hizmettir. İkinci el kombilerin tamamı personellerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Gerekli bakım ve kontrolleri tamamlanan kombiler satışa sunulmaktadır.

Abidinpaşa ve Mamak’ın tamamında kombi montaj ve kurulum hizmetimiz de mevcuttur. Kurulumu yapılan kombiler kullanım izinleri alındıktan sonra çalıştırılmaktadır.

Abidinpaşa kombi servisi iletişim ve ücret bilgileri

Abidinpaşa kombi servisi fiyatları yapılan işleme veya kullanılan yedek parçalara göre belirlenmektedir. Kombinizdeki arıza hakkında bilgi almak veya bakım yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. İletişim numaramız : 0553 073 54 40

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp