Gülveren Kombi Servisi

gülveren-kombi-servisiGülveren Kombi Servisi olarak tüm bakım, onarım ve arıza işlerinde deneyim ve uygun fiyatlarımızla yanınızdayız. Son teknoloji cihazlarımız ve deneyimli teknisyen kadromuz ile sorunlarınıza en kısa sürede çözüm getiriyoruz. Dilediğiniz zaman 7/24 en acil durumlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Mamak ve Gülveren bölgesinde hizmet veren nöbetçi kombi servisi ustaları yardımınıza gelmektedir.

Kombi arızalarında hızlı ve garantili çözüm sağlıyoruz.

Kombi tamiri, bozulan kombinin yeniden güvenle kullanılabilmesi için yapılan bir dizi servis işlemidir. Pek çok farklı sebepten dolayı kombilerde arıza meydana gelebilmektedir. Önemli olan doğru arıza tespiti yapılarak uygun müdahalelerin yapılmasıdır. Bu durum güvenlik açısından oldukça önemlidir. Arıza tespiti yapılan kombilerde gerek tamir gerekse parça değişimi yapılarak onarım işlemi tamamlanmaktadır.

Gülveren kombi tamir işlemleri sonunda gerekli tüm test ve kontroller yapılmaktadır. Bununla birlikte kullanılan yedek parçalar ve yapılan tüm işlemler de garantilidir. Güvenliğinden emin olunmadan hiç bir kombi kesinlikle çalıştırılmamakta ve kullanıma açılmamaktadır.

En önemli sağlık ve güvenliğinizdir.

Gülveren ve Mamak bölgesinde hizmet veren güvenilir bir kombi tamircisi ile çalıştığınızdan emin olun. Unutmayın kombi üst güvenlik seviyelerinde kullanılması gereken bir cihazdır. Bu yüzden bozulan kombi mutlaka belgesi olan ve işin ehli bir usta tarafından tamir edilmelidir. Acemi veya özensiz kişiler tarafından yapılan her müdahale ciddi riskler barındırmaktadır. Bundan dolayı verimli ve güvenli kombi kullanımı için bakım veya tamir işlemlerini doğru kişilere yaptırın.

Düzenli kombi bakımı güvenlik ve tasarruf getirir

Gülveren kombi bakımı kullanımdan dolayı meydana gelen tıkanma, kirlenme veya yıpranmaların giderilmesidir. Kombi bakımı sırasında yanma odası, filtreler, baca, genleşme tankı ve diğer parçalar kontrol edilmektedir. Kullanımdan ötürü filtreler veya diğer parçalarda biriken kir ve tortu temizlenmektedir. Genleşme tankında basınç kontrolü yapılmaktadır.

Kombi bakımı sırasında yıpranan parçaların da tespiti yapılarak gerekli müdahaleler yapılabilmektedir. Böylece kombi arıza yapmadan sorun çözülmüş olur. Bu sayede hem tamir masrafının hem de kışın yaşanan mağduriyetlerin önüne geçilmektedir.

Gülveren petek temizliği de güvenli ve tasarruflu kombi kullanımı açısından önemlidir. Petek temizleme işlemi ile radyatörler içinde biriken kir ve tortu atılmaktadır. İşlem özel temizleyiciler ve petek temizleme makinesi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Böylece radyatörün tamamen ısınması sağlanmaktadır. Ayrıca tesisat içesindeki suyun devir daimi de daha kolay olmaktadır. Bu şekilde kombi hem daha rahat çalışır hem de daha iyi ısınma sağlanır.

Kombi değişiminde uygun fiyatlı ikinci el kombi

Gülveren ikici el kombi satışı müşterilerimiz için sağladığımız bir hizmettir. Kombi belirli bir kullanım süresi olan ve değiştirilmesi gereken bir cihazdır. Bazı kombi arızalarında ise kombinin tamiri mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda müşterilerimizin yeni kombi ihtiyacı oluşur.

Uygun fiyatlı kombi almak isteyen müşterilerimiz ikinci el kombilere yönelmektedir. Satışa sunduğumuz kombilerin tüm bakım ve kontrolleri tarafımızdan yapılmaktadır. Gülveren ve Mamak bölgesinde kombi montaj ve kurulum işlemleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Kurulumu yapılan kombi gaz dağıtım firmasından gerekli onayı aldıktan sonra güvenle kullanılabilmektedir.

Gülveren kombi servisi iletişim bilgileri

Tüm soru ve sorunlarınızda 0553 073 54 40 numaralı telefonumuza 7/24 ulaşabilirsiniz. Tamir, bakım veya yedek parça temini ile ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp