Cebeci Kombi Servisi

cebeci-kombi-servisiCebeci kombi servisi uzun zamandır ısıtma ve tesisat sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Deneyimli usta kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde kendine yer edinmiştir. Her marka kombi için montaj, bakım, tamir, onarım, arıza, yedek parça temini işlemlerinde 7/24 yanınızdadır. Acil durumlar için hafta sonları Cebeci nöbetçi kombi teknik servisi sorunlarınıza hızlı şekilde çözüm üretmektedir.

Kombi arızalarında bize ulaşın

Cebeci kombi tamiri gerekli arıza tespit işlemlerinin yapılarak kombinin güvenli bir şekilde çalışır konuma getirilmesidir. Kombilerde meydana gelen arızalar için çok farklı nedenler karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle arızanın sebebi tespit edilmelidir. Daha sonra ihtiyaca göre parça değişimi veya tamiri yapılarak işlem tamamlanmaktadır. Arıza tespitinin doğru yapılması güvenli oldukça önem arz eder. Çünkü gereksiz müdahale kombiyi güvensiz hale getirebilmektedir.

Güvenliğiniz için Doğru kombi servisinden hizmet alın!

Güvenilir ve doğru bir teknik servisten hizmet almak hem cihazın verimli çalışması hem de güvenliği açısından önemlidir. Kombiye yapılan yanlış müdahaleler veya hatalı parça kullanımı istenmedik sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Patlama veya gaz kaçağı gibi riskleri en aza indirmek için uzman birinden yardım almak gerekir. Kombi tamircisi adı altında bilinçsizce yapılan işlemler riski artırmaktadır. Aynı şekilde kullanıcının arızalı kombiyi tamir etmeye çalışması da büyük risk oluşturmaktadır. Unutulmamalıdır ki kombi yanıcı ve patlayıcı gazla çalışan bir cihazdır. Her türlü bakım, onarım gerekli eğitim ve izinleri almış, yetkili personeller tarafından yapılmalıdır.

Uzun Yıllar Kombi Kullanmanın Yolu Düzenli Bakım Yaptırmaktan Geçer

Cebeci kombi bakımı hem kombinin verimli çalışmasını sağlamak hem de arızaların tespitini yapmak açısından önemlidir. Düzenli bakım yapılan kombi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir. Bakım sırasında yapılan kontroller kombi arızası oluşmadan tespitine yardımcı olmaktadır. Böylece kısa süre dahi olsa bozulan kombinin tamirini beklemek gibi bir mağduriyet yaşanmamaktadır. Böylece hem doğalgaz faturalarından hem de tamir masraflarından tasarruf edilmektedir.

Kombi bakım işleminin bir diğer parçası da petek temizliğidir. Radyatörler yani petekler ısınma tesisatlarının en önemli unsurlarındandır. Peteklerin temiz olması tesisat içerindeki suyun tüm bölgeye yayılarak peteğin tam ısınmasını sağlar. Böylece peteklerin her bölgesi ısınarak daha verimli bir ısınma meydana gelmiş olur. Ayrıca tesisat içerisindeki suyun devir daimi daha rahat yapıldığından kombi daha düzenli çalışmaktadır.

Cebeci İkinci El Kombi Satış Noktası

Sıfır veya ikinci el kombi ihtiyacı her zaman karşılaşabileceğimiz bir durumdur. Kombilerin belirli bir çalışma ömürleri vardır ve bir süre sonra değiştirilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte bazı kombi arızaların tamiri mümkün değildir veya çok maliyetli olmaktadır. Böyle durumlarda mevcut kombinin değiştirilmesi gerekmektedir.

Cebeci ikinci el kombi ihtiyaçlarınızı size uygun kombi ile çözüme kavuşturmaktayız. İkinci el cihazlarımızın tamamı kullanıma hazır ve uygudur. Tüm cihazlar gerekli kontrolleri ve bakımları yapılarak teslim edilmektedir. Eski kombi söküm ve yeni cihaz montajı da teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Cebeci kombi servis, bakım ve kurulum ücretleri

Cebeci kombi servisi, bakımı, tamiri ve montaj fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Gerekli bilgiler alındıktan sonra arıza tespiti, servis ve tamir ücreti ile ilgili bilgilendirme yapılabilmektedir. Tamir ve parça değişim işlemlerinde önce müşteri onayı alınmaktadır, gerekli müdahale müşteri onayı ardından yapılmaktadır. Tüm sorularınız 0553 073 54 40 numaralı telefonumuz 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp